Heading layer
- отримувати адміністративнi послуги онлайн без черг та зайвих витрат.
- економити час на пошуки даних;


- отримувати інформацію про оновлення чинного законодавства України;

Даний ресурс дозволяє:
- користуватися великою базою корисних посилань на актуальні ресурси;Ви маєте унiкальну можливiсть вести спілкування із реальними фахівцями та аналізувати різноманітні проблеми і шляхи їх вирішення;
Користуйтесь зоазками документiв та черпайте актуальну інформацію про розгляд аналогічних справ.
Slider

Керівництво Криворізького міськвиконкому зажадало від адміністрації Криворізького гірничо-металургійного комбінату ПАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг" (Дніпропетровська обл.), як найбільшого забруднювача навколишнього середовища, знизити викиди шкідливих речовин в атмосферу і виконувати міську екологічну програму на 2016-2025 роки.

Як повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" начальник управління екології Світлана Охотнікова, управління першим в Україні створило моніторингову мережу за станом атмосферного повітря, на підставі даних лабораторій, що знаходяться в місті підприємств.

 Разом з тим, за її словами, не завжди екологічні служби визнають факти забруднення навколишнього середовища.

 Як випливає з надісланого Генеральному директору ПАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг" Парамжиту Калону листа керівництва міськвиконкому, наявного в розпорядженні агентства, за 2017 рік обсяг викидів діоксиду сірки в атмосферу в Кривому Розі склав 10,2 тис. тонн, з яких меткомбінату належить 7,9 тис. тонн (78%).

 "За результатами моніторингу автоматизованого поста спостереження за станом атмосферного повітря №1 ПАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг ", який знаходиться в зоні впливу коксохімічного і металургійного виробництв по вул.Криворіжсталі, 52, регулярно фіксувалися перевищення середньодобових гранично-допустимих концентрацій (ГДК) з діоксиду сірки в 1,1-4,12 рази. З 30 діб (в період з 16 січня по 14 лютого 2018 роки) середньодобової концентрації діоксиду сірки зафіксовано 24 доби (80%) з перевищенням нормативу", - констатується в листі міськвиконкому.

Free Joomla! templates by AgeThemes