Heading layer
- отримувати адміністративнi послуги онлайн без черг та зайвих витрат.
- економити час на пошуки даних;


- отримувати інформацію про оновлення чинного законодавства України;

Даний ресурс дозволяє:
- користуватися великою базою корисних посилань на актуальні ресурси;Ви маєте унiкальну можливiсть вести спілкування із реальними фахівцями та аналізувати різноманітні проблеми і шляхи їх вирішення;
Користуйтесь зоазками документiв та черпайте актуальну інформацію про розгляд аналогічних справ.
Slider

Реформи ніколи не проводять заради них самих, хоч би яким величезним був суспільний попит на видимі перетворення. Бо зміни, навіть поверхові, завжди створюють незручності не тільки тим, хто щось втрачає, а й тим, хто просто панічно їх боїться чи не готовий до них морально. Часто такі громадяни становлять левову частку електорату, тож їх не слід ігнорувати. Будь-яку реформу може виправдати лише результат, який раніше чи пізніше вона повинна забезпечити, — зміна життя на краще. Це дуже добре розуміють політики й ті, хто береться за перетворення. Реформа повинна мати суть.

паспорт

Вже не вперше я помічаю пильну увагу касирів "держбанку" до паспортів - це обов'язкова умова отримання заробітної плати, стипендії та соціальної допомоги у "республіці", навіть якщо у вас є банківська картка.

Хоча слід почати навіть з іншого - сама по собі банківська картка вирішує небагато.


НБУ опублікував «Огляд банківського сектору» за підсумками 2017 року.

Як зауважують у Нацбанку, стан банківської системи в минулому році нормалізувався: майже всі ключові показники роботи фінустанов мали позитивну динаміку.

Free Joomla! templates by AgeThemes